Terminal gastronomico niteroi

Nowe techniki zagościły na stałe w dowolnej dyscyplinie życia. Komputery są obecnie nieodłącznym urządzeniem w prawie każdej branży: w tytułach, archiwach, chociażby w gastronomii. Czasy jak kelner zapisywał na karcie zamówienie dla kucharzy odeszły bezpowrotnie. Terminale pos z ekranem dotykowym w dzisiejszych etapach są normą w mało każdej restauracji.

comarch crmModuł CRM i serwis - Comarch ERP Optima - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

 

Udogodnienia
Posiadanie posa jest niezmiernie istotnym udogodnieniem, znacznie przyśpieszającym rolę w branży, w jakiej etap stanowi niebywale prestiżowy. Po otrzymaniu od klienta zamówienia na danie, kelner przynosząc je do terminala ma pewność, że wybrane pozycje przekazane zostały obsłudze kuchni. Nie wymaga powtarzać się na zaplecze w planie weryfikacji, wszelkie wiedze oraz sugestie wprowadza do terminala. Dzięki temu zyskuje kilka minut, które potrafi zastosować na obsługę kolejnych gości lokalu.

Tablety
Zmianą na rodzimym rynku, na którą zamierza się coraz więcej restauratorów, są przenośne posy, w skór tabletów. Dzięki nim, już przy stole kelner wprowadza zamawiane potrawy, co umożliwia uniknąć pomyłek i ograniczyć szansę nieporozumień do absolutnego minimum. Bowiem część kelnerów, nie urządzonych w małego posa zapamiętuje zamówienie, nie dając go na kartce. W takiej formy, nawet przy najlepiej wyćwiczonej pamięci, może przybyć do błędu.

Terminal gastronomiczny
W raz z biegiem technice i zwiększeniem popytu na nią, tego modelu usługi z roku na rok są tańsze. Obecnie, każdy inwestujący w nowo otwarty lokal, koszt montażu posa wpisuje w początkowy budżet. Więcej jest w czym chcieć, bo na zbytu istnieje szybko kilka firm wyspecjalizowanych w obsłudze terminali gastronomicznych. Gdy restaurator zdecyduje się na wdrożenie tego systemu do bliskiego lokalu, może zetknąć się na pogawędkę z ludźmi kilku firm. Po porównaniu ofert wybierze dla siebie najlepszą.
Świat idzie na początek, warto iść z duchem czasu, bowiem inwestycja w nowinki technologiczne ciągle się zwraca.