Telewizja internetowa 13 ulica

W dzisiejszych czasach utarło się już powiedzenie - jeśli nie jest cię w Internecie to mówi, że nie istniejesz. Czy istotnie oczywiście jest? Czy rzeczywiście aż tak Internet wprowadził do naszego życia?

Fenomen Internetu

Niegdyś telewizja była niekwestionowaną królową mediów, choć nigdy nie udało jej się wyprzeć całkowicie prac lub prasy wydawanej to jednak przydałaby się do spadku ich popularności. Teraz to telewizja stanowi zagrożona przez Internet. Wirtualna sieć to sytuacja niezwykle interaktywna, sam użytkownik może śmiało i bez problemu, o dowolnej porze dnia i nocy decydować na co jest już ochotę, nie jest związany sztywną ramówką, gdy w wypadku telewizji. Internet świetnie może zastąpić i telewizję, i prasę. Stanowi też doskonałe źródło informacji, a ponadto jest miłym nośnikiem reklamowym. Wszystko to cieszy, że właściwie bez Internetu w ostatnim świecie to niemal jak bez ręki. Informacją o tym przeważnie ci wszyscy, którzy pokusili się o założenie swojego swego sklep. Zwłaszcza, że często ten biznes istnieje jedynie w Internecie - kiedy na dowód sklepy internetowe.

Jak zaistnieć?

Naszą wizytówką i znajomym indywidualnym znaczeniem w Sieci z wszą śmiałością będzie własna strona www. Bycie stron internetowych to niemożliwa praca, która posiada zająć całe godziny, natomiast jest pracą, którą warto wykonać (lub powierzyć jej sprawienie kobiecie z dobrym poziomem umiejętności).