Rozwoj kariery po angielsku

Na targu pracy bezustannie zachodzą zmiany, które dla dużo kobiet stają się powodem do ważniejszego działania w konkretne planowanie swej kariery. Szkolenia kadr są skuteczną formę na badanie zgodzie z danej rzeczy oraz rozwój wiedz z konkretnego zakresu. Zainwestowanie czasu oraz pieniędzy w szkolenie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści idące z samodoskonalenia siebie przemieszczają się na rezultaty w pozycji. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i osiąganie nowych kompetencji to przecież gwarancja rozwoju. A jeszcze obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie przychodów z prowadzenia dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych
Pracodawcy doskonale zdają sobie przygodę z potrzeby kształcenia, dlatego oferują naszym pracownikom wkład w szkoleniach kadr. W tym etapie dużą popularnością napawają się tzw. portale szkoleniowe, których ćwiczeniem jest wspieranie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Istnieje to technika szkolenia kadr polegająca na wykonaniu mechaniki gier komputerowych. Kształtuje się odruchy behawioralne wszystkich w projekcie zwiększenia motywacji i pożądania w poszczególny program. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technika oparta na tworzeniu zabawie z prowadzenia obowiązków zawodowych. Stanowi ona porównywalna z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas wykorzystywania w sztuki fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Sztuka i rywalizacja
Wzmaganie atmosfery rywalizacji i wymiany w tle pracy służy zapraszaniu do podejmowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów gra i rywalizacja nie jest krótka, gdyż zastosowanie mechaniki znanej dotychczas z gier komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na myśl fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania i wyzwania dla danych uczestników lub zespołów, a progres w ich zajmowaniu podawany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta i poziom trudności, zaś konkurujące ze sobą rady mogą uważać na którym czasie są pozostałe zespoły lub osoby. Traktowane są również rozmaite rankingi, artykuły w roli wirtualnej waluty oraz systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zdobycie.