Prowadzenie ewidencji i obslugi zdarzen gospodarczych

Oprogramowanie Sage Symfonia ułatwia w znacznym stopniu zarządzanie firmą. Jest to zintegrowany pakiet, który wspomaga działanie małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw. Przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych.
Pogram ma za zadanie wspomóc zarządzenie firmą w jej sektorze finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym i sprzedażowym.

Elastyczność

program do prowadzenia firmy

Oprogramowanie to jest przede wszystkim bardzo elastyczne, daje bowiem możliwość modyfikacji podstawowych ustawień. Pozwala jego użytkownikom na tworzenie nowych dokumentów, raportów przy użyciu wbudowanego języka raportów. Sage  umożliwia równoczesną ewidencję nawet kilku firm.

Automatyzacja

Program charakteryzuje się również automatyzacją. Raport i zestawienia tworzone są niejako z automatu, przy użyciu w zasadzie jednego klawisza. Dane w prosty i szybki sposób można przenieść od innego programu z serii Symfonia. Dzięki korzystaniu z tego oprogramowania praca wykonywana w firmie jest dużo szybciej i sprawniej. Można w nim m.in. stworzyć wzory działania, raportów itd.

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/sage-symfonia.jpg

Filtrowanie bazy danych

Sage Symfonia pozwala użytkownikom na stosowanie różnych kryteriów podczas filtrowania baz danych. Wysoko rozwinięta sprawozdawczość wpływa zawsze pozytywnie na działalność firmy. Program ten jest prosty w obsłudze. Producent zapewnił klientom obszerny podręcznik użytkowania oraz wbudowany help kontekstowy.

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie jest bezpieczne dla użytkownika, wszystkie wykonywane operacje są sprawdzane pod kątem rachunkowym. Program przypomina również użytkownikom o konieczności wykonywania kopii zapasowych. Ochrania dane przed osobami nieuprawnionymi do tego, Możliwe jest to dzięki systemowi haseł oraz ustawieniu zakresu uprawnień dla poszczególnych użytkowników.
Sage Symfonia jest także programem, co nie zwykle ważne, stale rozwijanym i aktualizowanym . Wszystkie zmiany wprowadzane są w oparciu o nowe regulacje prawne w formie aktualizacji.