Program do fakturowania ceny

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego typu dokumentów rozliczeniowych w twórz szybki, naturalny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi niesłychanie prymitywny w obsłudze. Dzięki niemu wolno wystawić teksty w jakiejkolwiek walucie.

 

Aplikacja ta stanowi w szerocy zsynchronizowana z innymi modułami systemu firmy Comarch. Możliwości są aktualizowane w zasięgu całości, co robi obsługę księgową prostą. Z ciekawości na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten etapowi znacznie najciekawszą propozycję na placu wśród produktów tego typu.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszelkich poradzie oraz materiałów dotyczących danego klienta. To niezwykle dostępne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego projekt ten zajmuje funkcję drukowania. Wszystko to robi, że organizm w olbrzymim stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy czy przedsiębiorstwa i działa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest wspaniały zwłaszcza dla małych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest wielki i ludziom niezbędna jest usługa i wsparcie. Taką lokatę jest tak moduł faktury­ jako program do księgowania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz spośród ich natychmiastową korektą oraz możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprzedaż w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak też i owymi, wskazanymi przez klienta oprogramowania i prowadzenie rejestru pomocy oraz kontrahentów.