Krajalnica 200w

Wszyscy lubimy urządzenia oraz organizacji, jakie w wszelki sposób wyręczają nas w książce, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym z takich urządzeń, które ułatwia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że istnieje obecne odpowiednie urządzenie gastronomiczne, które stanowi nieodzowne w każdej placówce gastronomicznej, w jakimś sklepie, a dodatkowo w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, ponieważ nie posiada takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych materiałów. Więc bezcelowe byłoby branie ogromnej sumie produktów spożywczych, jak zatem chodziło w terminach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę niezliczonej sumie konsumentów zebranych w magazynie. Pokroi produkt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, kiedy również małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest funkcjonalna oraz silna.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/system-erp/

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w swej budowie jest ostrzarkę, która gwarantuje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi artykuł w drugie plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest niskie w eksploatacji i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na myśli grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy czerpiąc z rączki dołączonej do stołu. Narzędzie jest wyjątkowo czyste i pozytywne dla zdrowia, gdyż każde jego elementy, które zapoznają się z krojoną żywnością spowodowane są ze byliśmy nierdzewnej. Co wpływa, że nie ma nadziei ku temu, by powstała rdza na działkach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są każde elementy krajalnicy, a wtedy można ją dokładnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja również szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.