Jak usprawnic wydajnosc operacyjna firmy

Program enowa to przyjaciel zarówno wielkich, jak i małych firm. O jego przydatności najlepiej świadczy to, że korzystają z niego już tysiące polskich przedsiębiorstw. Dzięki temu systemowi znacznie poprawia się wydajność operacyjna firmy. Ulepszy on organizację przepływu informacji między osobami pracującymi w jednym przedsiębiorstwie. Nigdy więcej nie powtórzy się sytuacja, że wykonanie zadania nie jest możliwe ze względu na zagubienie dokumentu.

Kontrola stanu realizacji poszczególnych zadań

comarch erp xl moduły

Wszystkie dane będą nareszcie zgromadzone w tym samym miejscu, na wyciągnięcie naszej ręki. Możliwa stanie się także kontrola stanu realizacji poszczególnych zadań oraz przydzielanie im odrębnych operatorów. Dzięki programowi oszczędzą Państwo swój cenny czas i pieniądze. Jedną z jego najistotniejszych zalet jest wielofunkcyjność ‒ nie będą Państwo potrzebowali już innych programów, bo w skład tego jednego wchodzą moduły odpowiadające za różne zadania. Co więcej, decydując się na program enowa sami wybieramy, jakie moduły będą nam potrzebne do prowadzenia naszej firmy. Przed zakupem kompletujemy moduły z zakresu crm, kadr, handlu, księgowości i workflow.

Dostosowanie systemu do firmy

Możemy także dostosować system do wielkości naszej firmy. Twórcy programu doskonale zdają sobie sprawę, że inaczej wygląda prowadzenie firmy małej, a inaczej średniej czy dużej. Właśnie dlatego każdy z modułów dostępny jest w trzech różnych wersjach (dla ułatwienia zostały one oznaczone trzema kolorami: platynowym, srebrnym i złotym). Wszystkie te moduły zaś współgrają ze sobą za pomocą jednej wspólnej bazy danych, która zapewnia dodatkowo dostęp do funkcji systemu niezależnie od miejsca czy urządzenia, z którego korzystamy. Program enowa działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na tablecie czy nawet na smartfonie. Można go używać także za pomocą przeglądarki internetowej. Wzięliśmy pod uwagę również to, że wraz z biegiem czasu firmy rozwijają się i zmieniają, a co za tym idzie zmieniają się także ich potrzeby. W związku z tym mogą Państwo zmienić moduły systemu, łączyć je ze sobą w różnych wariantach, a także podnosić je do wyższej bądź niższej wersji funkcjonalnej.