Gastronomia pos graduacao

comarch wmsProgram magazynowy Comarch. System WMS Polkas&Comarch

Pos gastro to oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby gastronomii. Jest świetną, i dodatkowo lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest popularny w obsłudze. Klient jest okazja wyświetlenia sprzedanych potraw w układu dnia, z planem na zupy i dania mięsne włącznie. Program jest i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do prawidłowej jakości, nie potrzebuje on zapamiętywania kodów PLU, jak w tradycyjnej kasie fiskalne. Nazwy towarów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Myśląc o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na samo stanowisko pracy.
Gastro pos ma wiele dobrych funkcji. Klient jest szansę łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci płacą za jednych siebie. Istnieje również opcja otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i były podgląd bieżącego rachunku. Popularnym rozwiązaniem jest funkcja tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny idzie na danie automatycznej informacji do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą wartością jest ponad tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Dostępne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje ważna z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z zespołami hotelowymi i skomplikowanymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze względu na wartość, ale przede wszystkim wygodę użytkowania.