Comarch optima rachunek zyskow i strat

Firma Comarch funkcjonuje na własnym rynku od ponad 20 lat. To wyjątkowo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania a dodatkowo jedna z najszerszych firm informatycznych w Polsce. Firma jest oddziały zagraniczne – jak na dowód Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz układów bilingowych oraz programów lojalnościowych i układów EDI.

Marka Comarch ERP została sporządzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla przeciętnych oraz średnich przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów marka stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Daje on poparcie działań marketingowych i partnerstwo i pielęgnację regionalnego opiekuna. Partnerzy działają w specjalistycznych szkoleniach handlowych i ważnych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją to plany budujące społeczność profesjonalistów. Jednak o sile Programu Partnerskiego świadczy uwagę w dojściu do potencjalnych klientów oraz reklama na ścianach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na ostatnim poziomie tak dla tych, jak również dla innych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to jeszcze 900 firm, angażujących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wypełnić formularz otwarty na części www. Pierwszy etap weryfikacji to nastąpienie z Przedstawicielem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które interesują nie tylko niektórych artykułów dodatkowo ich modułów, ale także zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.