Comarch klasyka faq

Jednymi spośród najsłynniejszych programów przeznaczonych dla marek są te powstające z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw będących komputery działające w towarzystwie DOS. Seria ta aktualizowana istnieje obecnie przez przeszło 20 lat oraz zyskała przez ten chwila otwarte i trwałe grono zwolenników.
Program z obecnego pliku są aplikacjami DOSowymi, które siedzą w zespole operacyjnym Microsoft DOS.

Jako sposób operacyjny można stosować również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to kompleksowa i spójna oferta idealna dla delikatnych i małych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet jest kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które funkcjonują w medium DOS. W porządek Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Mężczyźni z wszelkiej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wybrać te, które tak pasują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na to jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W sporym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to dokonało, że plik ten został się w wielu krajach Polski i w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci lubią sobie jego skuteczność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta prezentuje się prostą obsługą, niezawodnością i prostym interfejsem. Do ostatniej chwile z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla spółek będących klientami pakietu, którzy dbają o wejściu na ostatnie aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie muszą oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w skóry aplikacji Comarch Asysta. Wynika to wyjątkowo tych typów, którzy do ostatniej chwili korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.