Comarch erp optima srodki trwale

http://erp.polkas.pl/system-obiegu-dokumentow-w-firmie-jak-dodac-status-dokumentu-w-module-optima/

Comarch ERP Optima to uniwersalna aplikacja, pozwalająca wszystkiej firmie na wykonywanie pełnej księgowości, i dzięki licznym aktualizacjom jest cały okres przystosowana do najnowocześniejszych wzorów.
W oprogramowaniu otrzymuje się Księga Podatkowa, zawierająca Księgę Przychodów i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a jeszcze sporządzenie informacji i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to więcej Księga Handlowa. Element ten płaci za takie rzeczy jak sprawienie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy tworzenie zestawień na zasadzie proponowanych przez klienta parametrów.
Pomyślano również o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie inicjatywy jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków silnych i cenie niematerialnych, stosowanie trzech nowych metod amortyzacji (liniowa, jedna lub degresywna). Znajdują się tu także liczne funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a więcej możliwość przypisywania osób odpowiedzialnych za dane jego elementy.
Oprogramowanie Comarch księgowość to klasyczne rozwiązanie gwoli każdej firmy, która nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja jest w wszyscy zautomatyzowana, więc wystarczy tylko włożyć do niej znane, aby wszystkimi wyliczeniami zainteresowało się oprogramowanie. Umożliwia toż nie tylko wygodę, lecz również oszczędność kosztów.
ERP Optima można przetestować dzięki wersji demonstracyjnej. Są dwie drogi na dostanie w jej posiadanie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na kartkę producenta i wykonać trafiający na niej formularz. Które jest ograniczenia w związku do dużej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można korzystać z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Stanowi obecne czas wystarczający do przetestowania w pracy całych jej prac. Dopiero po ostatnim okresie można zadecydować, czy dostanie się licencję na dalsze używanie, lub te zrezygnuje. Istnieje wówczas stałe rozwiązanie, idące na darmowe sprawdzenie, czy warto wydać pieniądze.