Comarch erp optima baza danych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na pomysł ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to cenne narzędzie dla słabych oraz małych firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat
Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Dotyczy zatem z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim drugiego sposobu urządzenia do raportowania i analiz oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można załatwić nie tylko wstęp do jego istotnych i zaawansowanych funkcji, ale jeszcze do pomocy technicznej, która umożliwia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do dużej dziedziny oraz firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów a całej firmy, lecz też przyczynić się w pośredni sposób do podniesienia jej efektów.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub więcej z 60-dniowego dema offline. Jest wtedy szalenie ważne, gdyż dzięki temuż mocna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego teraz ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.